חיסוני כלבת ביישובים

לוח חיסוני כלבים 2021

29.06.2021 יום ג'

שעה  יישוב מיקום
9:30-10:30 לוזית בית העם
10:45-11:45 עגור בית העם
12:00-13:00 שריגים מועדון היישוב
13:30-14:00 נחם בית העם
14:15-15:15 בקוע מועדון

24.06.2021 יום ה'

שעה  יישוב מיקום
9:00-10:00 שדות מיכה בית העם
10:15-11:15 תירוש בית העם
11:30-12:30 גפן ליד המכולת
12:45-13:45 זכריה בית העם
14:00-15:00 ישעי בית העם

22.06.2021 יום ג'

שעה  יישוב מיקום
9:00-10:00 אשתאול בית העם
10:15-11:15 תרום בית העם
11:30-12:30 תעוז בית העם
12:45-13:45 כפר אוריה בית העם
14:00-14:30 נווה שלום מזכירות
14:45-15:45 נחשון בכניסה למזכירות

17.06.2021 יום ה'

שעה  יישוב מיקום
9:30-10:30 נחושה בית העם
10:45-11:45 גבעת ישעיהו מסגרייה
12:00-12:45 צפרירים מזכירות
13:00-14:00 אדרת בית העם

15.06.2021 יום ג'

שעה  יישוב מיקום
9:00-10:00 מחסיה בית העם
10:15-11:15 זנוח בית העם
11:45-12:45 אביעזר במזכירות
13:00-14:00 נווה מיכאל בית העם
14:15-15:15 נתיב הל"ה מזכירות היישוב

10.06.2021 יום ה'

שעה  יישוב מיקום
11:30-12:30 בקוע מועדון
12:45-13:45 טל שחר בית העם
14:15-15:15 צרעה פונדק

08.06.2021 יום ג'

שעה  יישוב מיקום
9:30-10:30 נס הרים בית העם
10:45-11:45 בר גיורא מזכירות
12:00-13:00 מבוא ביתר חדר קהילה
13:15-14:15 מטע בית העם

25.05.2021 יום ג'

שעה  יישוב מיקום
9:30-10:00 בי"ס עין כרם אצל איציק דהן
10:15-11:15 צובה מועדון
11:30-12:30 ג. יערים בית העם
12:45-13:45 רמת רזיאל בקן של היישוב
14:00-15:00 כסלון ליד המזכירות

18.05.2021 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 הראל חדר אוכל
10:15-11:15 צלפון בית העם
11:30-12:30 גיזו בית הקהילה צמוד למתתיהו

13.05.2021 יום ה'

שעה יישוב מיקום
9:30-10:30 אבן ספיר מזכירות
10:45-11:45 אורה בית העם
12:00-13:00 עמינדב בית הנוער ספרייה
13:30-14:30 רמת רחל מועדון

11.05.2021 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-12:00 צור הדסה חדר כתום

04.05.2021 יום ג'

שעה יישוב מיקום
8:30-9:30 שואבה ספרייה
9:45-10:45 שורש בית העם
11:00-12:00 בית מאיר בית העם

29.04.2021 יום ה'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 קרית ענבים מועדון
10:15-11:15 מעלה החמישה אוורוה/רפת
11:30-12:30 נטף מזכירות
12:45-13:15 יד השמונה מועדון
13:30-14:30 נווה אילן בית העם

27.04.2021 יום ג'

שעה יישוב מיקום
9:00-10:00 מוצא בית פיס
10:15-11:15 בית זית מזכירות היישוב
11:30-12:00 עין ראפה מרכז קהילתי
12:15-13:00 בית נקופה מקלט היישוב
13:30-14:30 מסילת ציון בית העם