דלג לתוכן העמוד

סיור וסדנת ליקוט ומרקחת בגינת חותם טבע - כשעה וחצי לקבוצות עד 10משתתפים. היכרות ריחנית, יצירתית וכייפית עם צמחי התבלין והרפואה בגינה, תהליכי מיצוי סגולות הצמחים והכנת המרקחות. מכינים מרקחת צמחי מרפא ומוזגים מלוא הצנצנת. 50מל של מסיכת פילינג לחות נפלאה או משחת קסמים לנפגעי עור - כוויות, שפשפות, פריחה, עקיצות...

סדנת פרפומריה אישית, בזוג, או בקבוצה - כשעה וחצי לקבוצות עד 5 משתתפים. מתנה מפנקת וכייפית ! לעצמי או אחר, המותאמת לעונת השנה ולטבע שלך. אפשר גם להכין מוצרים מיוחדים כמו להריון, לידה, זוגיות, התבגרות, תשוקה, כאבים ורגישויות מיוחדות למצבים רגישים ופיזיים.

חגיגת צמחים, שמנים וחמאות בניחוחות שאוהבים, נצרפים למוצר פרפומריה אישי וייחודי. הסדנאות מתקיימות בסדנת חותם טבע עם כיבוד מפנק של תה צמחים, שקדים, אגוזים ותמרים.

מוצרי טיפוח - סבונים, קרמים, סרומים, דיאודורנט, חיזוק מערכת חיסונית, אנטיוירוס. בהתאם לעונה ולמצבי חיים - הריון, לידה, ילדות, התבגרות, גיל מעבר, כאבים ורגישויות ספציפיים למצבים רגישים ופיזיים. נצרפים באהבה על פי מעגל השנה מהטבע המקומי שמזין אותנו במחזוריות המתאימה לצרכים שלנו. סתיו, חורף, אביב, קיץ.

חותם טבע נמצא במושב גבעת ישעיהו בלבו של עמק האלה. העמק עשיר בצמחי ארץ ישראל. גינת הבר של חותם טבע זרועה בצמחי המרפא המקומיים המסורתיים ועוד מרחבי העולם.

את חלקי הצמח המתאימים אני מלקטת בעונתם, במועד בו החומרים פעילים והסגולות עוצמתיות ביותר. שרשים, עלים, פרחים. מייבשת, כותשת, חולטת, משרה וממצה את איכויות הצמחים וחונטת אותן באופן שמאפשר טריות מיטבית לאורך כל השנה.

חומרי הגלם של חותם טבע מבשילים ומשתמרים בצנצנות יפיפיות וריחניות במזווה ומחכים לקריאה לקבל מימוש עבורך.

סדנאות מרקחות חותם טבע מותאמות לעונה ולטבע האישי שלך. תומכות ומעוררות אור ועור. חיבור לכוחות העצמי, בפן החיסוני, מניעתי, טיפולי וקוסמטי.


שעות פתיחה

09:00 - 19:00

מטה יודע חדש! חדשות ועדכונים חמים שרלוונטיים אליך, לחץ כאן להרשמה לעדכונים.
מתאים לי