דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

למוקד שירות לתושב 24/7 שעות ביממה נא חייגו:

02-9958801 / 8108*

לפניות דרך הווטסאפ: 052-7250801

כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000

 

לפניכם אלפון המועצה, ליצירת קשר ישירה עם האגפים, המחלקות ובעלי התפקידים השונים:
(לחצו על שם האגף לצפייה בבעלי התפקידים או השתמשו בחיפוש. ניתן לחפש שם אגף/מחלקה או שם בעל תפקיד)

לשכת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה: 02-9958601

ניב ויזל
ראש המועצה
גלית דהן
ראש לשכת ראש המועצה
פיני תורן
עוזר אישי לראש המועצה
רוחמה חגמה
מזכירת לשכת ראש המועצה
חגית לדאני
מזכירה בלשכת ראש המועצה

בטיחות בתעבורה

פקס בטיחות בתעבורה: 02-9958614

שמעון בוסקילה
קצין בטיחות בתעבורה ורכז נגישות
מירי יוסף שיטרית
מזכירת מחלקת בטיחות בתעבורה
חנניה אוחנה
אחראי מרכז תחבורה

לשכת סגני המועצה

פקס לשכת סגני המועצה: 02-9958714

שלומי מגנזי
סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, צור הדסה ופרויקטים מיוחדים
בני אלירז
סגן ראש המועצה ומחזיק תיק הפיתוח, תברואה ואיכות הסביבה, רווחה וחברה וקהילה
מאיה אשכנזי
מנהלת מחלקת קשרי חוץ ותחבורה ציבורית
דנה ביטון
מזכירת לשכת סגנים

לשכה משפטית

פקס לשכה משפטית: 02-9958603

עו״ד ורד כהן
יועמ"ש
כרמית אלמליח
אחראית חוזים ערבויות וביטוחים

לשכת מנכ"ל

פקס לשכת מנכ"ל: 02-9958601

יעל אברמן טאובין
מנכ"לית המועצה
גלית רז
מנהלת לשכת מנכ"ל המועצה ואחראית פניות הציבור

אגף הון אנושי

רחלי משה
מנהלת אגף הון אנושי
מרגלית ג'מו
מזכירה באגף הון אנושי

אגף שכר

פקס אגף שכר: 02-9958610

ורדה ראובן
מנהלת אגף שכר
מרים ביטון
מזכירה באגף שכר
ריקי אפריאט
מזכירה באגף שכר
אביגיל שמריהו
מזכירה באגף שכר

רווחת העובד

משה דוד
קב"ט מוסדות חינוך וי"ר ועד העובדים
לירז פנחס לוי
רכזת רווחת העובד

מנהלה

רונן אלמליח
מנהלן המועצה
יהודה אקוע
עובד מנהלה
חנניה נפתלי
עובד מנהלה

מחלקת וועדי יישובים

ליאורה יפרח
מנהלת מחלקת וועדי יישובים
ענבל בן שלום
רכזת מחלקת וועדי יישובים
הגר בן סימון
רכזת מחלקת וועדי יישובים

שרותים וטרינריים

פקס שרותים וטרינריים: 02-9958624

ד"ר גיל הכהן
מנהל השרות הווטרינרי
אדמית ענפי
מזכירת השירות הוטרינרי ומנהלת כלביה
שרות וטרינרי - כתובת
בwaze – "שרות וטרינרי מטה יהודה"

איכות הסביבה וחזות הכפר

פקס איכות הסביבה וחזות הכפר: 02-9958625

לוי עזיז
מנהל מחלקת איכות הסביבה וחזות הכפר
שני יצחק
מזכירת מחלקת איכות הסביבה וחזות הכפר
בועז באטוט
מפקח רשותי
שמעון נחמן
מפקח רשותי
אמגד אחמד
תברואה-פינוי אשפה
צדוק משה
תברואה - פינוי גזם
דוד משה
תברואה - פינוי גזם
גרשון שרבני
תברואה - פינוי גזם
מג'די עוודאללה
תברואה - מפעיל מחפרון

מבקר המועצה

פקס מבקר המועצה: 02-9958611

יואל ינון
מבקר וממונה תלונות הציבור

כספים

גזברות

פקס גזברות: 02-9958615

משה אוחיון
גזבר מועצה
יפעת חכמון
מנהלת לשכת גזבר
טלי מדמון
תקציבאית ראשית
דורית אוחנה
מנהלת מחלקת רכש
אסתר אקוע
מזכירת מחלקת רכש
שירן כהן
רכזת תב"רים

הנהלת חשבונות

פקס הנהלת חשבונות: 02-9958615

דניאלה חן
מנהלת חשבונות ראשי
מריאנה סקידנובה
הנהלת חשבונות
שמעון סויסה
הנהלת חשבונות
עופרה יששכר
הנהלת חשבונות
ליזו גנון
הנהלת חשבונות
יעל כהן
הנהלת חשבונות
מיכל אסרף
הנהלת חשבונות
אירס אבוקרט
הנהלת חשבנות
אורטל ישראל
הנהלת חשבונות

גביה

פקס גביה: 02-9958617

בני צברי
מנהל מחלקת גבייה
סיגל אביטן
פקידת גבייה
גלית אמסלם
פקידת גבייה
שרה לוי
פקידת גבייה
אסתי כהן
קופת המועצה
לאה כהן
פקידת גבייה
בני אפרים
אחראי שומה
ליאת נפתלי
פקידת גבייה

מידע ותקשוב

פקס מידע ותקשוב: 02-9958612

גילי אהרוני
מנהלת אגף מידע ותקשוב
דנית ברק
מזכירת אגף
רז חן
רכזת פרויקטים ומאגרי מידע
אליאור שמביק
אחראי מחשוב

מאגר תלמידים

חנית ישראלי
רפרנטית מאגר תלמידים
קרן סיהו
רפרנטית מאגר תלמידים

שירות ואסטרטגיה

פקס שירות ואסטרטגיה: 02-9958714

סיון כהן טופל
מנהל אגף שירות ואסטרטגיה
לילך דניאל חליס
מזכירת אגף שירות ואסטרטגיה ואחראית מוקד

הרשות לביטחון קהילתי

שניר פירו
מנהל הרשות לביטחון קהילתי
מאיה אברהם
רכזת קהילה
יוכי אקריש
אחראית תחום חינוך
שירלי עציון
רכזת סמים ואלכוהול

מינהל חינוך

פקס מינהל חינוך: 02-9958629

ניב בר גיא
ראש מינהל חינוך
דורית יוסף סולומיאני
מזכירת אגף

תיאום, תפעול ופיתוח מינהל חינוך

לירון אהרון
מנהל מחלקת תאום, תפעול ופיתוח
אסתי יששכר
עוזרת גזבר ומנהלת הכנסות -חשבת חינוך
כנרת דקל
רכזת לוגיסטיקה ורכש
סמדר בשארי
הנהלת חשבונות ולימודי חוץ
ניצן אופנר
רכזת תוכנית ניצנים רשותית

מחלקת בתי ספר יסודיים

אורה מרדכי
מנהלת מחלקת בתי הספר היסודיים

מחלקת פרט

עמוס רחמים
קצין ביקור סדיר
דנה אלהרר
קצינת ביקור סדיר
אפרת שרוני
קצינת ביקור סדיר
סילבי אהרון
קצינת ביקור סדיר ורכזת קשרי קהילה
רויטל אליהו
מזכירה חינוך מיוחד ורכזת הסעות
מזל קסטיאל
רכזת ועדות השמה

גיל הרך

פקס גיל הרך: 02-9958629

חלי זלינגר
מנהלת מחלקת טרום יסודי והגיל הרך
עופרה דוד
ריכוז גני ילדים וצהרונים
סימה אלמליח
רישום ומזכירות הגיל הרך

שירות פסיכולוגי חינוכי

פקס שירות פסיכולוגי חינוכי: 02-9958628

אפרת אלימלך
מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי
צביה דקומנצי
מזכירת השירות הפסיכולוגי החינוכי

יחידת קידום נוער

ליטל סומך
מנהלת יחידה לקידום נוער
אביגיל משה
מנהלת השכלה, קידום נוער

תפעול ופיתוח

פקס תפעול ופיתוח: 02-9958622

שרית עוזרי
מנהלת אגף תפעול ופיתוח
עליזה משה
רכזת תיאום ובקרה הרחבות
ניסן גלבוע
סגן מהנדסת לפרויקטים לאומיים ותאום תשתיות
אתי ברששת
מזכירה ורכזת מוקד

מחלקת ביוב

גל אלי
אחזקת מערכות ביוב
אהוד שליו
מדור ביוב
תום ליברמן
יועץ למערך שטח ביוב
צמח עידו
אחזקת מערכות ביוב

מחלקת אחזקת מבני ציבור ומוסדות חינוך

אבי יצחק
מחלקת אחזקת מבני ציבור ומוסדות חינוך
נח יצחק
איש אחזקה
זאב דוד
איש אחזקה

חשמל

רם מונרוב
מנהל מחלקת חשמל
אדם וגימה
חשמלאי
בועז אליהו
חשמלאי
קובי אטיאס
חשמלאי
רז יהושוע
חשמלאי
יחיאל אלישע הראל
חשמלאי
שמוליק מטיאס
חשמלאי

מחלקת בינוי ותשתיות

שגיא גולדשטיין
מנהל מחלקת בינוי ותשתיות
אליעזר אהרון
רכז מבני ציבור וחינוך

בטחון, רישוי עסקים ותחבורה

פקס בטחון, רישוי עסקים ותחבורה: 02-9958625

משה סויסה
מנהל אגף בטחון, רישוי עסקים ותחבורה
גילה כהן
מזכירת אגף בטחון, רישוי עסקים ותחבורה

תברואן

מאור מרחבי
תברואן המועצה
אביגיל נאור
מפקחת רשותית

רישוי עסקים

יאיר אברהם
מנהל מחלקת רישוי עסקים
מוטי בן חמו
מפקח רשותי
מיכל וובר
רכזת רישוי עסקים

ביטחון וחירום

פקס ביטחון וחירום: 02-9958626

צפריר שיפמן
מנהל מחלקת בטחון וחירום
בתיה יוסף
מזכירת מחלקת בטחון וחירום
משה דוד
קב"ט מוסדות חינוך וי"ר ועד העובדים
רן דנין
קב"ט ישובי המזלג
אלון קריאף
קב"ט
שמשון חי יוסף
אחראי מחסני חירום

תחבורה

פקס תחבורה: 02-9958614

שמעון רונן
מנהל מחלקת תחבורה
מיכה אברהם
סדרן תחבורה
ענת חיון
מזכירת מחלקת תחבורה
יצחק חדד
פקח הסעות
ז'קלין פרץ
מזכירת מחלקה ומנהלת פניות תחבורה
אהוד עידו
נהגים
איציק גנון
נהגים
שמשון דוד
נהגים
שמעוון דהן
נהגים
שאול עצמי
נהגים
רפי סלוניקי
נהגים
ציון פתיחי
נהגים
עמוס רפאל
נהגים
עוזיאלי אלמקייס
נהגים
עוזי אלקיים
נהגים
סלמה סלמה
נהגים
מנשה שמואל
נהגים
מנחם אליאס
נהגים
מימון דהן
נהגים
מיכאל דוד
נהגים
מידד דוד
נהגים
ליאור הרוש
נהגים
יחיאל שרוני
נהגים
יוחנן יונצ'ה
נהגים
יגאל סולמני
נהגים
חנוך יפת
נהגים
זכריה דוד
נהגים
דרור ראובן
נהגים
גדי סיידוף
נהגים
בני מיכאל
נהגים
אריאל ברינדר
נהגים
אחמד עבדאללה
נהגים
אורי לביא
נהגים
מנשורי יורם
תברואה

חברה וקהילה

פקס חברה וקהילה: 02-9958630

שלהבת מרכספולד
מנהלת אגף חברה
אופירה שרוני
מזכירת אגף

מחלקת נוער

פקס מחלקת נוער: 02-9958623

שרון כץ
מנהלת מחלקת נוער
קרי עובדיה
רכזת נוער מגזר שיתופי ומגזר ערבי
קרן פרסי
רכזת החברה הערבית
מוטי כהן
רכז אזור איגוד המושבים
איילת
רכזת נוער אזור גיזו ועדולם

מחלקת תרבות

יוכי פחימה
מנהלת מחלקת תרבות

יד חריף

פקס יד חריף: 02-9908893

שגיא קליין
מנהל יד חריף
אפרת בוחבוט
מנהלת אדמיניסטרטיבית

מזכירה יד חריף

ספריה אזורית

פקס ספריה אזורית: 02-9958632

רבקה אליהו
מנהלת ספרייה
אהובה פחימה
ספרנית

המחלקה לשירותי דת ותרבות תורנית

פקס המחלקה לשירותי דת ותרבות תורנית: 02-9958639

ליאור אמויאל
מנהל המחלקה לשירותי דת
הרב גד אטיאס
ממונה על כשרויות ונישואין
כרמלה בוני
מנחת בלניות
שושי בן לולו
מזכירה
דוד זרביב

מרכז צעירים

לבנת כהן פרץ
מנהלת מרכז צעירים
אריאלה ראובני
רכזת חיילים משוחררים
נופר אברהם ששון
רכזת השכלה ופרויקטים

מחלקת ספורט

עוזי קאחו
מנהל מחלקת הספורט
אסף סלומון
רכז

מחלקת תיירות

פקס מחלקת תיירות: 02-9958619

רוני עירון
מנהלת מחלקת תיירות
ברק כץ
רכז פורומים במחלקת תיירות
רחל הראל
מנהלת מרכז פיקוח ותברואה
ריקי מאירוביץ
רכזת שיווק ותיירות

רווחה

פקס רווחה: 02-9958641

הנהלת האגף

דפנה בירן אשתר
מנהלת אגף רווחה ושירותים חברתיים
נחמה יהושע
מנהלת מחלקה מדריכה ראש צוות
הדס דוד
מנהלת מחלקה מדריכה ראש צוות

תפקידים נוספים

דוד כהני
חשב האגף
חנניה צברי
רכז של"צ ותרומות
עינת ליפסקר
רכזת היחידה למתנדבים
חיה פרץ
רכזת פעוטות בסיכון
זהייה אברהים
רכזת משפחתונים מגזר ערבי
הילה יצחק
רכזת חירום
אסתי גלברג
רכזת ניצולי השואה
רוני שפרן
תכנית תעסוקה למשפחה
לירז נקי
רכזת צרכים מיוחדים
מירב שנקר
רכזת תוכניות למוגנות מינית
אילנית זהבי
מנהלת מרכז לילד ולמשפחה
דר' נעמי תור
עו"ס קהילתית –מגשרת, מנהלת המרכז לדיאלוג
מירי איבלר
מנהלת מרכז יום לקשיש
ניצן קלין
רכזת מועדוני וותיקים
אליצור מרדכי
מרכז היחידה לשלום הקשיש

צוות ישובים 1

לירז נקי
עובדת סוציאלית
עדי בן דוד
עובדת סוציאלית
ליאור שקד
עובדת סוציאלית
נטע גולן
עובדת סוציאלית
סיוון ליזרוביץ
עובדת סוציאלית
סוזן כהן
עובדת סוציאלית
מורן טובי
עובדת סוציאלית
ליאור כץ
עובד סוציאלי+מנהל תכנית ית"ד
עירית מרכפלד
עובדת סוציאלית

צוות ישובים 2

הילה יצחק
עובדת סוציאלית
תמר גיגי
עובדת סוציאלית
הילה יששכר
עובדת סוציאלית
ליאת בכר
עובדת סוציאלית
ניצן קלין
עובדת סוציאלית
מירב שנקר
עובדת סוציאלית
אסתי גלברג
עובדת סוציאלית
אליצור מרדכי
עובד סוציאלי
גרנית אפרתי
עובדת סוציאלית

מרכז גישור ודיאלוג

דר' נעמי תור
עו"ס קהילתית –מגשרת, מנהלת המרכז לדיאלוג קהילתי וגישור

מרכז וותיקי מטה יהודה

פקס מרכז וותיקי מטה יהודה: 02-9958648

מירי איבלר
מנהלת מרכז יום לקשיש
פלורי דוד
מזכירה מרכז יום לקשיש

ועדה לבניין ערים

פקס ועדה לבניין ערים: 02-9958640

אדריכלית מיכל נאור ורניק
מהנדסת מועצה
קרן ברינדר
מזכירת אגף
נטלי דהן
מזכירת ועדה

מחלקת תכנון

פקס מחלקת תכנון: 02-9958640

מיכל נברו אדלמן
סגנית מהנדסת ומנהלת פרויקטים
עופר אליהו
בודק תוכניות תב"ע
יעל שלום
מזכירת מח' תכנון ושמאות

המחלקה לרישוי בנייה

ברכה פפויפר
מנהלת רישוי
מורן נסים
בודקת תכניות
אושרת אסולין
מידענית
נטלי דהן
מזכירת ועדה
תקווה מרדכי
פקידת ארכיב
טל שפיר
בודקת תכניות
טלי נאור
מידענית

המחלקה לפיקוח ובנייה

אחמד עבדאלה מחמוד
מפקח בנייה
נופית נוימן
מנהלת מח' פיקוח ובנייה
דר וקנין
מפקח בניה

חברה כלכלית

פקס חברה כלכלית: 02-9958643

יוני אלמוג
מנכ"ל החברה הכלכית לפיתוח מטה יהודה
אבי עמר
חברה כלכלית
אורטל ישראל
הנהלת חשבונות חברה כלכלית
אורלי חביבי
מנהלת לשכה

מרכז יום לאזרח הותיק

מירי איבלר
מנהלת מרכז יום לקשיש
מזכירה מ.יום לקשיש
מזכירה מ.יום לקשיש